Geoblog.pl    babatikidido    Podróże    Maroko 2010 :)    Milan Bergamo (lotnisko)
2010
cze

Milan Bergamo (lotnisko)

Włochy
Włochy, Milan

Przylatujemy z Katowic do Mediolanu Bergamo około godziny 8:00. Część naszej ekipy idzie 3km do hotelu (17 €/os.). My w czwórkę zostawiamy bagaże w przechowalni na lotnisku (12 € /4os) i jedziemy autokarem do centrum Mediolanu. (bilet, 17€/os. w dwie strony).

Miasto robi na nas wrażenie- potężne, rozległe, zabudowane i naszpikowane butikami. Snujemy jedną z glównych ulic, odwiedzamy pasaż Duomo z którego wychodzimy na plac z poteżna Katedrą Narodzin św. Marii. Siedząc na schodach przy pomniku przed katedrą obok innych turystów podziwiamy gotycką budowlę. Pogoda upalna dlatego odpoczywamy w zacienionych parkach. Dziwi nas i jednocześnie zachwyca ilość Włochów uprawiających joging w parku.

O 22;00 wracamy na lotnisko, odbieramy bagaż i czekamy na poranny samolot (6:30) do Tangeru.

Pomimo nieprzychylnych opini na temat lotniska nie mieliśmy żadnych przykrych sytuacji i czekając na samolot spokojnie spaliśmy na bagażach. Nikt nas nie wyrzucił a lotniska nie zamykano na noc.

babatikidido

Kamila i Jarek
zwiedzili 9% świata (18 państw)
Zasoby: 220 wpisów220 2 komentarze2 328 zdjęć328 0 plików multimedialnych0

Nasze podróżewięcej